İçeriğe geç

Bodrum Kanal Temizleme

Bodrum Kanal Temizleme sıklıkla kullandığımız altyapı hizmetlerimizdendir. Hızla büyüyen ve nüfusu artan Bodrum ilçemizin altyapı sistemi son derece önemlidir. Kanalizasyon hattı içerisinde biriken katı atıklar, şehir içi altyapısında periyodik olarak temizlenmediği durumda kanalların dolmasına ve dolayısıyla kanalizasyon tıkanıklığına sebep olmaktadır. Kanal tıkanıklığı vatandaşlarımızın karşılaşmak istemediği bir durumdur. Kanallardaki pislik herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına ciddi zarar verdiği gibi kanalın taşması durumunda etrafa yayılan kötü kokular da rahatsız edicidir.

Kombine bodrum kanal temizleme araçlarımız ile kanal içerisindeki kirlilik yüksek basınçlı su ile yumuşatılıp sürükleyerek rögar bacalarına kadar getirilmesini ve bu bacalardan vakum sistemi ile emilerek tank içerisine aktarılmasını sağlıyoruz.

Alt yapılarda meydana gelen arızaların (kanalizasyon arıza) tespit edilebilmesi için ileri teknoloji ürünü olan kanal görüntüleme kamerası ve robotu kullanıyoruz. Değişik çaplardaki kanalizasyon hatlarında ve her tip borulardaki tüm tıkanıklıkları tespit ederek, yapılması gereken işlemleri uyguluyor ve kanal temizlik sonrası görüntüleri rapor halinde sunuyoruz.

Zamanla içine kum, çakıl, yağ biriken atık su kanalları belirli aralıklarla temizlenmelidir. Su basıncı artırılarak kanal içini temizleyen kanal temizleme (açma) makinalarımız sayesinde tıkalı kanalları açıyoruz. 7/24 sunduğumuz bodrum kanal temizleme ve bodrum kanal açma hizmetlerimiz ile beklemenize ve vakit kaybetmenize gerek kalmadan çözüm sağlıyoruz.

bodrum-kanal-temizleme

Bodrum Kanal Açma Hizmetlerimiz Neler?

  • Çeşitli çaplardaki tıkalı kanal temizliği
  • Muayene baca temizliği
  • Organize sanayi bölgeleri ve fabrikaların altyapı temizliği
  • Drenaj hatları temizliği
  • Endüstriyel atık temizliği
  • Rögar, ızgara, baca ve kanal tıkanıklıkları açma
  • Kanal görüntüleme ve raporlama
  • Çökertme ve çamur havuzları temizliği

Kanal Temizleme Aracımız Hakkında

Kanal temizleme aracımız, yüksek basınçlı suyun temizlenmesi istenen kanal içine yüksek basınç hortumu ve ucuna bağlı kanal açma başlığı ile iletilmesini sağlar. Kanaldaki tıkanıklıkların parçalanması ve itilerek bertaraf edilmesi prensibiyle çalışır. Parçalama sonrası vidanjör (vakum tankeri) ile tahliye edilmesi için rögar bacası ağzına (menhol) taşınır. Kanal duvarlarına yapışarak tıkanık yaratan sorun ortadan kaldırılır. Bodrum kanal temizleme hizmetimiz için iletişim sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button