İçeriğe geç

Hakkımızda

bodrum-kurtoglu-kanal-acma

Bodrum Kanal Açma

Hakkımızda bölümünde bizimle ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Kurtoğlu Kanal Açma olarak, 20 yıldır Bodrum ilçesinde hizmet veren, Muğla ve hatta Ege Bölgesinde tanınmış bir firmayız. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamıza istediğiniz her an iletişim bölümümüzde ki numaralar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İşletmemiz Bodrum merkezli bir firma olmasına rağmen Muğla’nın tüm ilçelerine talep doğrultusunda hizmet vermektedir.  Bizi aradığınızda durumunuzla ilgili bilgiler talep ediyor, yapılması gereken işlemlerle ilgili sizleri bilgilendiriyor ve memnuniyetiniz için gerekli çalışmaları tamamlıyoruz.

Bizi arayın, arkanıza yaslanın..

Destek talebinizle ilgili görüşmemizi tamamladıktan sonra, vakit kaybetmeden belirtmiş olduğunuz adrese geliyor, kısa sürede çalışmaya başlıyoruz. Talebinizle ilgili yapılması gerekenleri tamamladıktan sonra sizleri bilgilendiriyor, yüzünüzde ki memnuniyetle birlikte süreci sonlandırıyoruz.

Kurtoğlu Kanal Açma olarak, Atık suların taşınması, su birikintilerinin aktarımı, atık su depolarının boşaltılması, kanal ve kanalizasyon temizliği gibi işlemlerin tamamında firmamız hizmetinizdedir.

bodrum-kanal-acma-kurtoglu

7/24 Hizmet

İhtiyacınız olan her an bizi arayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kurtoğlu Kanal Açma olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Donanımlı Araçlar

Sizlere verdiğimiz hizmetler için donanımlı araçlar ve yeni nesil cihazlar kullanıyoruz. Kısa sürede kesin çözüm.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için önemli olan tek bir şey var. O da aldığınız hizmet sonrası memnuniyetiniz. Gerisini biz hallederiz.

bodrum-kurtoglu-kanal-acma

Bodrum Kanal Açma

bodrum-vidanjor

Bodrum Vidanjör

bodrum-kanal-acma-kurtoglu

Bodrum Foseptik

Bizimle iletişime geçmek için iletişim bölümünde bulunan sabit ve gsm numaralarımızdan bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan iletişim sağlayabilirsiniz. Hizmet talepleriniz dışında bizlere sormak istediğiniz konular var ise bu sorularınıza whatsapp destek hattımızdan ücretsiz bir şekilde bizlere iletebilirsiniz. İlgili arkadaşımız kısa sürede sorunuzu cevaplayacaktır.

Yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında, lütfen kendiniz müdahale etmekten kaçınınız. Tıkanıklık sorununu kendisi açmak isterken, kullandığı uygun olmayan araç gereçlerle tıkanıklığın boyutunu arttıran çok vaka ile karşılaştık. Bu gibi durumlarda bodrum kanal açma hizmeti almak için bizleri arayarak uygun fiyatlı kanal açma çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen hemen bir çok tıkanıklık sorunu, borular kırılmadan, kötü görüntülere sebebiyet vermeden, kullandığımız yeni nesil kanal açma cihazları ile çözülebilmektedir.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button