İçeriğe geç

KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

Klozet tıkanıklığı açma işlemleri bizler için kolay, bu konuyla ilgili müşterilerimiz için çözülmesi zor bir sorundur. Banyonun pis suyla dolması, evin içerisine yayılan kötü koku, bakterilerin yol açabileceği hastalıklar vb. olumsuzlar içeren klozet tıkanıklığı sorunu alanında profesyonel kişiler tarafından çözülmesi gereken bir problemdir.

Klozetlerin içerisine atılmaması gereken yabancı maddelerin atılmasıyla tıkanan klozetler, ilk seferde tıkanmasa bile zamanlada bu sorunla sizi baş başa bırakabilir.

Klozetlerin içerisine ;

  • Tuvalet Kağıdı
  • Peçete
  • Sıva artığı
  • Alçı artığı
  • Boya

vb. maddelerin dökülmemesi / atılmaması gerekir.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Klozet tıkanıklığı açma işlemi kullandığımız farklı cihaz ve malzemeler yardımı ile yapılmaktadır. Bazı durumlarda kullandığımız aletlerin yeterli gelmemesi sebebiyle, kanal açma işlemlerinde kullandığımız teknolojik cihazları kullanmamız gerekebilmektedir. Yaşadığınız sorunu yaklaşık olarak 30 dakika içerisin de çözüme ulaştıran Kurtoğlu Kanal Açma işletmemize, iletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığı ile erişebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Tıkanıklıkları kendiniz açmak durumunda kalırsanız, sağlığınız için eldivensiz çalışmayın. Tuvalet tıkanıklığı açarken sağlığınızı risk etmeyin mutlaka gereken önlemleri alın.

Klozet Tıkanıklığı Açma İşlemleri

Evimizde yada iş yerimizde kullandığımız klozetler hatalı kullanımı nedeniyle tıkanabilir. Sık karşılaşılan klozet tıkanma nedenleri; gereğinden fazla kullanılan tuvalet kağıdının çöpe değil tuvalete atılması, pedlerin ya da çocuk bezlerinin atılması, temizlik kovasından düşen bezler, ıslak mendiller, saç birikintileri ya da çocuk ve evcil hayvanların oyuncakları olarak söyleyebiliriz. Klozetin zamansız tıkanması sonucu bazen kendimiz açmak zorunda kalabiliriz. Tıkanmış klozeti açma, şüphesiz evde yapmanız gereken en can sıkıcı işlemlerden biridir.

Bazı basit yöntemler kullanarak kendiniz de klozet tıkanıklığı açma işlemini deneyebilirsiniz. Fakat bu konuda dikkatli olmalısınız. Yapacağınız yanlış bir işlem açılabilecek klozet tıkanıklığını daha zor açılabilecek bir hale getirebilir. Tuvalet fırçası ya da tel bir askı ile klozetin içerisine baskı uygulamak, tıkanıklık çok derin değil ise sorununuzu çözmede size yardımcı olabilir. Bu işlemleri denemenizin ardından tıkanıklık yine açılmadıysa profesyonel bir destek almanızı tavsiye ediyoruz. Bodrum kanal açma alanında hizmet veren firmamız bizi aramanız dahilinde kısa süre içerisin de sizlere sorununuzun çözümü konusunda hizmet verecektir.

klozet-tikanikligi-acma
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button