İçeriğe geç

Bodrumda Kanal Açma Firmaları

Bodrumda kanal açma firmaları başlıklı yazımız da, Kurtoğlu Kanal Açma olarak bizleri diğer kanal açma firmalarından ayıran hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz. Kurtoğlu Kanal Açma olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz kanal açma sektörün de kazandığımız hatrı sayılır bir teknik tecrübe mevcuttur. Yaşadığınız sorunların çözümün de, kısa sürede ve düşük maliyetli (kırmadan, dökmeden) hizmet taleplerinizi tahmin edebiliyoruz. Teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile bodrum kanal açma sektöründe sizleri kaliteli ve profesyonel hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Kanal Ne Şekilde Açılmalıdır?

Ev ve iş yerlerinin önündeki logarlar, pimaş kanalları, tuvalet, lavabo gider kanalları tıkandığında, öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri ile gider borularının içi baştan başa görüntülenerek sorunun sebebi anlaşılmaya çalışır. Sonrasında robot cihazlarla tıkanıklık açılır, ancak bir çok firma kameralı cihazları olmadığı için sadece direk tıkanıklığa müdahale ederler ve tam anlamıyla tıkalı olan kanalizasyonları açamazlar. Kanal tıkanıklıklarında tıkalı tek bir noktayı açıp sorunun çözüldüğünün sanılması yanlış bir yoldur. Kanal baş başa kameralı kanal açma cihazları ile kontrol edilerek, daralma olan yerler var ise oralarada müdahale edilmelidir.

Bodrumda Kanal Açma Firmaları Ücretleri

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon açma ücretini belirtmek için, ekip arkadaşımız sizlerle görüştüğünde sorunu genel olarak sizden dinlerler, yapılacak çalışma genel olarak ortaya çıkacağından sizlere net bir fiyat verirler, bu fiyat kameralı görüntüleme cihazı ve kanal açma hizmetini kapsamaktadır. Kanalizasyon, logar, kanal, mazgal ve rögar için fiyat değişmektedir. Kurtoğlu Kanal Açma firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatları, kaliteli hizmet ve teknolojik cihazlarla sunmak için çalışmalarımıza sürekli olarak devam ediyor, kanal arızası tespit cihazlarımızı sürekli olarak yeniliyoruz.

bodrumda-kanal-acma-firmalari
Kamera İle GörüntülemeMüdahale SüresiFiyatı
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme)EvetMaks. 2 saatBizi arayın
Klozet Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Lavabo Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Pimaş Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Banyo Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Kanalizasyon Tıkanıklığı AçmaEvetMaks. 2 saatBizi arayın
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button