İçeriğe geç

Bodrum Vidanjör Kiramala Hizmetimiz

Bodrum vidanjör kiralama hizmetimiz, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz iş kollarımızdan biridir. Bodrum ilçe sınırları içerisin de ve yakın çevreye 7/24 kesintisiz olarak vidanjör kiralama hizmeti sunuyoruz. Vidanjör, foseptik kuyularını boşaltmakta, tıkanan kanalları açmakta, kirli sularını şehir şebekelerine akıtamayan fabrikaların atık su depolarını boşaltmakta kullandığımız aracın ismidir. Altyapısal olarak gelişmemiş mahalle, semt ve illerde büyük önem arz eden bir ihtiyaçtır. Kurtoğlu Vidanjör olarak farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek, farklı büyüklüklerde vidanjör araçlarımız bulunmaktadır. Büyük araçlarımızın giremediği küçük ve dar alanlarda kullanılmak üzere küçük boyutlu vidanjörlerimiz de bulunmaktadır.

bodrum-vidanjor

Bodrum Vidanjör Kiralama Hizmet Saatleri

Bodrum vidanjör kiralama hizmetimiz için haftanın 7 günü 24 saati bodrum vidanjör iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz alan, bazı durumlarda yaşanan foseptik taşması, atık su depolarının dolması gibi durumlar yarattığı için, acil müdahale edilmesi gereken ve beklenilmeye imkan olmayan bir iş koludur. Özellikle foseptik taşmalarında, çevre ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilememek adına bu konuda hızlı ve çözüm odaklı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Kurtoğlu Kanal Açma Vidanjör olarak uzun yıllardır hem kanal açma ve vidanjör hem de nakliyat sektöründe verdiğimiz hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Nakliyat hizmet talepleriniz için bodrum nakliyat linkine tıklayabilirsiniz.

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Vidanjör bir emiş borusunun, santrifüj pompa yardımıyla atık suları çekerek bir tanka aktarması şeklinde çalışır. Kombine kanal temizleme araçları ile kanalın içindeki atık su ve kirliliğe, tıkanıklığa neden olan katı atıkların yüksek basınçlı su ile yumuşatılmasından sonar kirli su tahliye edilerek, tıkanıklık, koku ve su basmalarının önüne geçilir.

Tüm altyapı sorunları; tıkanıklıkların giderilmesi, atık suların tahliyesi, yağmur sularının boşaltılması gibi tüm konularda firmamıza başvurabilirsiniz. Kurtoğlu Kanal Açma tüm yasal yükümlülüklerini yerine getirerek daha temiz ve sürdürülebilir bir çevre için çalışmaktadır.

Firmamıza ihtiyaç duymanız halinde sadece bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Telefonda durumunuz ile ilgili bilgi alınacak, vereceğimiz hizmetle ilgili bilgi aktarımında bulunulacaktır. Daha sonra fiyat bilgisi verilecektir. Zaman da kararlaştırıldıktan sonra ihtiyacınıza uygun vidanjör firmamızca sağlanacaktır. Vidanjörlerimiz farklı büyüklüklerde olup küçük büyük her alanda hizmet verebilmektedir. Bodrum Vidanjör Kiralama hizmetimiz tamamlandıktan sonra mevcut durum ile ilgili raporlama yapılmaktadır.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button