İçeriğe geç

Bodrum Kanalizasyon Açma

Bodrum kanalizasyon açma hizmetlerine 15 yılı aşkındır devam ettiğimiz Bodrum ve çevre ilçelerde, hizmetimizden memnun kalan müşteri sayımız ve firma bilinirliğimiz üst seviyededir. Bodrum gibi yazlık ve turistik bölgelerde, sezon içinde kişi sayısı artmaktadır. Kişi sayısının artmasıyla birlikte bodrum kanalizasyon hatları yetersiz kalabilmekte, bilinçsiz kullanımlarla tıkanabilmekte ve çeşitli atıklar sebebiyle deforme olabilmektedir.

Bodrum kurtoğlu kanal açma ve vidanjör firması olarak, yaşadığınız bu sıkıntılarda devreye girerek, kanal temizleme ve kanalizasyon açma işlemlerinizi üstleniyoruz. Tam donanımlı vidanjör ve kanal açma araçlarımız sayesinde, herhangi bir kazı işlemi gerçekleştirmeden, yüksek su basıncıyla ve yüksek vakumlama sistemiyle çalışan araçlarımız, kanallarınızı ve kanalizasyonlarınızı temizleyerek tıkanıklarını gidermektedir.

Kanal temizleme işlemlerinde öncelikle baca içleri temizlenir. Eğer gerekiyorsa baca kırılır ve yeni baca kurma işlemi yapılır. Basınçlı su ile kanalizasyondaki pislikler bacaya getirilir ve vakumla çekme işlemi yapılır. Bodrum Kurtoğlu Kanal Açma firmamız, tüm yasal yükümlülükleri yerine getirerek daha temiz ve sürdürülebilir bir çevre için çalışmaktadır.

bodrum-vidanjor

Kanalizasyon Açma ve Kanalizasyon Onarımı

Ev ve işyerlerinde kullanılan tuvaletlere tuvalet kağıdı, ped, çocuk bezi gibi erimeyen cisimlerin atılması, mutfaklarda kullanılan atık yağların lavabolardan dökülmesi ve inşaat, fabrika, işyerlerinin atıklarını kanalizasyonlara atması nedeniyle kanalizasyonlarda tıkanıklıklar oluşmaktadır.

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Bodrum Kanal Açma İletişim bölümümüzde telefon numaralarımız bulunmaktadır. İstediğiniz her an firmamıza ulaşabilirsiniz. Kurtoğlu Kanal Açma Bodrum merkezli bir şirkettir ancak Muğla’nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Bu ilçelerde vidanjör kiralama hizmetleri anında yapılabilmektedir.
Firmamıza ihtiyaç duymanız halinde sadece bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Telefonda durumunuz ile ilgili bilgi alınacak, vereceğimiz hizmetle ilgili bilgi aktarımında bulunulacaktır. Daha sonra fiyat bilgisi verilecektir.

İşlem zamanıda kararlaştırıldıktan sonra ihtiyacınıza uygun vidanjör firmamız tarafından sağlanacaktır. Vidanjörlerimiz farklı büyüklüklerde olup, küçük ya da büyük tüm sorunlarınızda hizmet verebilecek donanımlara sahiptir. Yaşadığınız sorunla ilgili süreç tamamlandıktan sonra, mevcut durumla ilgili size raporlama yapılarak süreç sonlandırılır.

Bodrum kanal açma ve vidanjör hizmetlerimiz dışında, Bodrum Nakliyat sektöründe de 7 araçlık filomuz ile faaliyet gösteriyoruz. Dilerseniz ilgili linke tıklayarak bu konuda da bizlerden hizmet talep edebilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button