İçeriğe geç

Bodrum Kanalaçma

Bodrum kanalaçma hizmetleri için 20 yılı aşkın süredir işletmemizi tercih eden 4000’in üzerinde müşteri portföyümüze çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Tıkanmış kanallar, rögarlar, altyapı hatlarında yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını donanımlı araçlarımız ile müdahale edip çözüm üretiyoruz. Araçlarımızı güncel teknolojileri takip ederek,bodrum kanal açma hizmetlerinde değerlendirmek üzere, kesin ve nokta atışı çözümler için yeni cihazlar üretildikçe ilaveler yaparak daha donanımlı hale getiriyoruz.

bodrum-kanal-acma-kurtoglu

Kameralı Kanal Açma

Kanal tıkanıklıklarında yeni nesil teknolojik cihazlar ile birlikte nokta atışı tıkanıklık yerini belirliyor, gerekli kanal açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

bodrum-kurtoglu-kanal-acma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerinizde meydana gelen tıkanıklıklarda 7/24 bizi arayarak destek talep edebilirsiniz. Zor durumda kalmamanız için hafta sonu ve saat sınırlaması olmadan hizmet veriyoruz.

Banyo, mutfak ve tuvalet giderleri zaman içerisinde çeşitli sebepler tıkanarak atık suların gitmemesine sebep olur. Bu giderlere bez parçası, tuvalet kağıdı, atık yağların atılması bu tıkanıklıklara sebep olur. Özellikle atık yağların mutfak giderlerine dökülmemesi konusunda dikkatli davranmak gerekir. Giderlerinizin tıkanıklığını atık suyun gitmemesi dışında, koku yapmaya başladığında da anlayabilirsiniz. Tuvalette suyun geç çekilmesi gibi bir sorun yaşıyorsanız muhtemel bir tıkanıklık söz konusudur.

Kanalizasyon tıkanmalarında, kanal açma aracımız ve alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile müdahale ediyor, çözüm odaklı adımlar izleyerek tıkanıklığı gideriyoruz. Bizleri 7 gün 24 saat özellikle acil durumlarda çekinmeden arayabilir kanal açma ve vidanjör hizmeti talep edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim bölümünde bulunan sabit ve gsm numaralarımızdan bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan iletişim sağlayabilirsiniz. Hizmet talepleriniz dışında bizlere sormak istediğiniz konular var ise bu sorularınıza whatsapp destek hattımızdan ücretsiz bir şekilde bizlere iletebilirsiniz. İlgili arkadaşımız kısa sürede sorunuzu cevaplayacaktır.

Yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında, lütfen kendiniz müdahale etmekten kaçınınız. Tıkanıklık sorununu kendisi açmak isterken, kullandığı uygun olmayan araç gereçlerle tıkanıklığın boyutunu arttıran çok vaka ile karşılaştık. Bu gibi durumlarda bodrum kanal açma hizmeti almak için bizleri arayarak uygun fiyatlı kanal açma çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen hemen bir çok tıkanıklık sorunu, borular kırılmadan, kötü görüntülere sebebiyet vermeden, kullandığımız yeni nesil kanal açma cihazları ile çözülebilmektedir.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button