İçeriğe geç

Bodrum Banyo Tıkanıklığı Açma Hizmetleri 7/24

Banyo tıkanıklığı açma hizmeti almak istediğiniz de, muhtemel olarak bir sorun yaşıyorsunuz demektir. Bu sorunun sebebi bir çok nedenden oluşabilir. Banyolarımızda kullandığımız yer süzgeçleri ve duş giderleri bu nedenlerden bir kısmını oluşturabilir. Bahsettiğimiz konuların dışında bir den fazla gider tıkanıklığı yaşayabileceğiniz sebep sayılabilir.

Banyo tıkanıklığı sorunu yaşadığınız durumlarda, 7/24 bizleri arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kanal açma ve tıkanıklık açma işlemlerinde, kırım ve döküme başvurmadan, kameralı sistemlerimiz ile tıkanıklığı tespit ediyor, çözümü buna göre üretiyoruz.

Uzun yıllardır kanal açma sektöründe hizmet veriyor, edindiğimiz tecrübelerle sizleri kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

banyo-tikanikligi-acma

Banyo giderlerinin tıkanıklık sebepleri?

Bodrum banyo tıkanıklığı açma sorunu yaşıyorsanız, bazı muhtemel sebeplerden sizlere bahsetmek istiyoruz. Sebeplerden bir tanesi banyoda çok sık kullandığımız sabun olarak sayılabilir. Banyo gideri tıkanıklığı gibi sorunlarda, içerisinde katı bir yağ bulunan sabunların, zamanla giderleri tıkaması sebep olabilir. Katı bir yağ oluşumundan üretildiği için su, bu yağı kolay kolay çözemez ve gideriniz günden günden tıkanarak en sonunda görevini yerine getiremez bir hale gelebilir.

Bu sebebin üstüne ekleyebileceğimiz en çok karşılaştığımız bir diğer sebepte saç kıllarıdır. Eğer banyonuz da ki gider için, bir süzgeç ya da filtre kullanmıyorsanız, kaçınılmaz banyo tıkanıklığı sorununa yakalanmışsınız demektir.

Banyo tıkanıklığı açma çözüm yolları nelerdir?

Banyo tıkanıklığı açmak, ticari olarak sizleri işinde uzman ekiplere yönlendirmek amacıyla değil, daha büyük sorunlara sebep olmamak adına, işinde uzman ekiplerin yapmasını tavsiye ettiğimiz bir iştir. Banyo ve lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıklar da çoğu kişi marketlerde satılan sıcak suyla birleşince asidik bir yapı oluşturan tıkanıklık açma ürünlerini kullanıyor. Fakat bu ürünler uzun vadede giderinizi oluşturan plastik borulara zarar vererek, çatlamalara, su sızıntılarına sebep oluyor. Tavsiyemiz bölgenizde bulunan kanal açma firmalarından hizmet talep ederek, profesyonel hizmet almanızdır. Son teknoloji cihazlar ve kameralı tıkanıklık açma sistemleri ile hizmet verilen bu sektörde, kamera ile tıkanıklık yeri ve sebep olan cisim tespit ediliyor, ardından tazyikli su ile geri çekim yapılarak sorunsuz bir şekilde tıkanan banyonuzun sorunu çözülmüş oluyor. Sizlerde banyo tıkanıklığı açma konusunda hizmet almak isterseniz bodrum kanal açma iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button