İçeriğe geç

Bodrum Yağmur Suyu Çekimi

Bodrum yağmur suyu çekimi hizmetlerimiz kapsamın da detaylı bilgi vermek ve işleyiş hakkında sizleri bilgilendirmek için ilgili yazımıza hoşgeldiniz. Altyapı olarak yetersiz mahalle ve beldelerde, temizlenmemiş gider ve logarların bulunduğu hatlarda, yağmur sularıyla birlikte yeterli seviyede su tahliyesinin sağlanamadığı durumlarda yağmur suyu çekimi hizmeti talep edilmektedir. 

Yağmur suyu çekimi hizmeti donanımlı bir vidanjör ve alanında tecrübeli teknik bir personel tarafından verilen, su fazlalığının çekilerek durumu normale döndürme işlemidir. Yağmur suyu çekimi nin ardından, logar ve kanallarda tıkanıklık mevcut ise, kanal açma hizmeti de alınarak ilgili tıkanıklığın giderilmesi sağlanmalıdır. Bazı durumlarda kot farkından dolayı yol seviyesinden düşükte kalan iş yeri ve hanelerde de yağmur suyu baskınları olabilmektedir. Buna benzer durumlarda da bodrum yağmur suyu çekimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

bodrum yağmur suyu çekimi

Şiddetli yağmur durumlarında maruz kalınabilen su baskınlarında, ev ve ya işyerlerinizin su tesisatından kaynaklı su baskınlarında, 7/24 bodrum kanal açma iletişim sayfamızdan bizleri arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bodrum kanal açma olarak tüm yasal prosedürleri yerine getirerek daha sağlıklı bir dünya için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bizlere yağmur suyu çekimi hizmeti dışında, atık su depolarının boşaltılması, atık suların taşınması ve su birikintilerinin boşaltılması hizmet başlıklarında ulaşabilirsiniz. Bu konularda yeterli sayıda donanımlı araç ve personel bulunduran firmamız, kısa sürede sizlere yaşadığınız sorunun çözümü hizmet sağlayacaktır.

Bodrum Yağmur Suyu Çekimi Hizmeti Nasıl Verilir?

Yaşadığınız sorunla ilgili bizleri aramanızın ardından, telefonda yapılan görüşmeye istinaden hizmet saati ve yeri belirlenir. Belirttiğiniz lokasyona sorununuz su çekimi ise vidanjör, tıkanıklık ise kanal açma aracımız yönlendirilir. Ortalama yarım saat ila 1 saat aralığında yaşadığınız sorununu çözümü sağlanarak hizmet tamamlanmış olur. Hizmet bitiminde farklı ödeme seçenekleri ile bodrum yağmur suyu çekimi hizmetimizden size sağladığımız kolaylıklarla yararlanmış olursunuz.

Aracımız ilgili belde yönetiminin belirlediği atık su boşaltma alanına giderek çekimi yapılan suyu boşaltır ve süreç tam olarak tamamlanmış olur.

Dilerseniz buraya bıraktığımız linkten Bodrum Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisi ile ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Bodrum beldesi ve çevre ilçe, köy ve mahallelere vidanjör ve kanal açma hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Kurtoğlu Kanal Açma ve Vidanjör firması olarak uzun yıllardır sektörün yenilikçi ve güvenilir işletmesi sıfatıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor, gelişen teknolojileri takip ederek araçlarımıza gereken yatırımları yapıyor, sizlere kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Kanal Açma Destek Hattı
Merhaba, Bodrum Kanal Açma whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button